הנצחה אתר נשמה - תקנון

תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אתר נשמה.

ברוכים הבאים לאתר נשמה.
תנאי שימוש אלה מהווים הסכם מחייב בינך לבין אתר נשמה www.Neshama.info ("האתר") ועצם שימושך באתר ובשירותים שהוא מציע, מהווה הסכמה להתקשר עם האתר בהסכם זה. שים לב שתנאים אלה עשויים להשתנות בכל עת על ידי האתר על פי שיקול דעתו. האתר מספק לוח זיכרון מקוון המבוסס על מידע שנאסף גם באמצעות צילום מצבות בבתי עלמין ובאתרי זיכרון בכל רחבי ישראל והעולם ובאמצעים נוספים. השימוש באתר מיועד למשפחות, חברים, מכרים או אנשים אשר מעוניינים לקחת חלק בזיכרון משותף של יקיריהם, בני משפחתם וחבריהם שנפטרו.
השימוש באתר מאפשר לך לייצר תוכן ולפרסמו תוך שימוש בשירותים שונים הניתנים כנגד תמורה. לתשומת לבך כי האתר אינו יוצר את התוכן, ועל כן אינו יכול להיות אחראי לתוכן המפורסם על ידי משתמשים אחרים, כמו כן, האתר לא יהיה אחראי בשום צורה על נזק שעשוי להיגרם לך כתוצאה משימוש בשירות שהאתר מספק או מאי זמינותו. עם זאת, האתר מפעיל מערכת של דיווח על תוכן פוגעני, כמפורט בתנאי שימוש אלה. 
לנוחיותך, 
האתר יצר עבורך תמצית של עיקרי תנאי השימוש (תקציר התקנון) אולם הוא אינו מהווה תחליף לתנאים אלה והנוסח המלא הוא המחייב מבחינה משפטית. אנא הקדש את תשומת לבך המלאה על מנת לקרוא את התנאים המלאים, שכן הם המהווים את ההסכם המחייב בין ובין האתר ("ההסכם"):


1. הרשמה וזכאות: בהרשמתך לשירות האתר, אתה מכיר ומקבל תנאים אלה ומסכים להיות מחויב על פיהם. על מנת להשתמש בשירותי אתר, עליך לפתוח חשבון משתמש ("חשבון") שישמש אותך בהפצת תוכן או קריאתו והכל בהתאם להסכם זה. הינך נדרש להחזיק את פרטי חשבונך בצורה מאובטחת, כמפורט להלן.
1.1 דרישות קדם: על ידי אישור תנאים אלה, אתה מתחייב כי אתה עומד בתנאי הזכאות המפורטים להלן וכי, אם אתה פועל כנציגו של תאגיד, שכל משתמשי הקצה ועובדי התאגיד אשר יקבלו גישה לאתר יסכימו לתנאים אלה גם כן.
1.2 אימות השירות: בעת ההרשמה לשירות, האתר יאמת את זהותך באמצעות שירותים שונים ועשוי, בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי, לדרוש אמצעי זיהוי נוסף.
1.2.1 אימות דואר אלקטרוני: האתר יאמת את כתובת הדואר האלקטרוני שלך וישלח התראה אלקטרונית לכתובת שסיפקת. הודעה זו עשויה להכיל מידע או קישור לאימות זהותך כבעליה של כתובת הדואר האלקטרוני.
1.2.2 אימות באמצעות רשת חברתית: אם תרצה בכך, תוכל להירשם לאתר באמצעות רשת חברתית. במקרה כזה, האתר עשוי לאמת את זהותך באמצעות חשבונך ברשת החברתית ולכן יידרש להסכמתך לאפשר גישה מסוימת לחשבונך ברשת החברתית.
1.2.3 אבטחת החשבון: בהתאם לרגישות המידע המאוחסן בשירות והסיכון הפוטנציאלי בחשיפתו, תידרש להזין סיסמא לחשבון. תשומת ליבך כי האתר ממליץ על שימוש בסיסמאות מורכבות (כדוגמת ^e6usrh$@V&K% או cot714rle, אולם אל תשתמש באחת מאלה) וממליץ עוד, שלא לשתף את שם המשתמש והסיסמא האישיים עם צדדים שלישיים. האתר אינו מעודד שימוש במנהלי סיסמאות לצורך שמירת פרטי ההתחברות שלך.
1.2.4 הודעה לאתר: אתה נדרש להודיע מיידית לאתר בכל מקרה בו אתה מאמין שחשבונך נפרץ או באם אתה מיודע על שימוש לא מורשה בחשבונך.
1.2.5 אחריותו של האתר: האתר לא יהיה אחראי לכל מקרה ו/או נזק שייגרם כתוצאה מאי ציות לכללים או יישום המלצות האבטחה כפי שאלה יפורסמו על ידי האתר מעת לעת.

2.שירותים:
האתר עשוי לאפשר לך את השימוש בשירותים הבאים ("שירותים"), חלקם ניתנים על ידו בחינם וללא תשלום, וחלקם בתשלום, ועשוי מעת לעת להוסיף או לגרוע שירותים על פי שיקול דעתו הבלעדי. אנא קח בחשבון שלאתר שיקול הדעת הבלעדי ביחס לפלטפורמות שבהן יתאפשרו השירותים וכי הם עשויים שלא להיות זמינים לכל פלטפורמה. כן, שירותים מסוימים עשויים להתאפשר אך כנגד תשלום, או להיות מוגבלים למאפיינים מסוימים, הכל בהתאם לאופיים. להלן פירוט השירותים:

2.1 איתור נפטרים: האתר עשוי לאפשר לך לאתר נפטרים על פי קריטריונים שיקבעו על ידו מעת לעת;

2.2 צפייה במצבות וירטואליות;

2.3 הדלקת נר זיכרון וירטואלי;

2.4 כתיבת זיכרונות: האתר עשוי לאפשר לך לכתוב את זיכרונותייך בעמוד הזיכרון של נפטר;

2.5 הכנת קישורים בין נפטרים: האתר עשוי לאפשר לך להגדיר את קשרי המשפחה שלך עם נפטר, או לקשר בין נפטרים;

2.6 תזכורות: האתר עשוי לאפשר לך לקבל תזכורות בתאריכים מסוימים, על פי בקשתך והגדרתך;

2.7 הוספת הספד: האתר עשוי לאפשר לך להוסיף הספד לדף נפטר, והכל בהתאם למאפייני השירות;

2.8 שיתוף תמונות: האתר עשוי לאפשר לך לפרסם ולשתף תמונות וכן להגביל פרסומן של תמונות כנגד תשלום, והכל בהתאם למאפייני השירות;

2.9 הוספת מילות חיפוש: האתר עשוי לאפשר לך להוסיף מידע לדף נפטר על מנת להקל על מציאתו;

2.10 הוספת לינקים למצגות ולשירים: האתר עשוי לאפשר לך להוסיף מידע לדף נפטר כלינקים מתוך אתרים אחרים.

2.11 שירותי הנצחה עצמית: האתר עשוי לאפשר לך שרות הנצחה עצמית.

2.12 שירותי צד שלישי: האתר עשוי להפנותך לשירותי צד שלישי (כגון שיפוץ מצבות, הפקת סרטים וכדומה), כאשר שירותים אלה יסופקו על ידי אותו צד שלישי בהתאם להתקשרותך עימו ומחוץ לאחריותו של האתר, כמפורט בהסכם זה;

2.13 שימוש בשירותים: שימושך בשירותים יבוצע בתום לב, תוך הימנעותך ממעקב, זלזול או כל צורה אחרת של הטרדת משתמשים ו/או הטרדה ופגיעה באתר;

3.מדיניות תוכן: על ידי פרסום תוכן או הוספת תוכן טקסטואלי ו/או חזותי ועל ידי שימוש בשירותי האתר, הנך מקבל על עצמך את מדינות תוכן הגולשים המופיעה בהסכם זה. הינך מכיר בכך שכל הפרה מצידך של מדיניות תוכן הגולשים עשויה להביא לסיום מתן השירותים עבורך, הסרת התכנים שנוצרו על ידך ואף פתיחה בהליכים משפטיים הן על ידי האתר והן על ידי משתמש אחר שזכויותיו הופרו כתוצאה מפעולה או מחדל שלך. למטרת מדיניות תוכן גולשים זו, המונח "תוכן גולשים" יכלול: (1) תמונות וטקסטים ; (2) תמונות שנמשכו משרתי צדדים שלישיים; (3) תיאור, טקסט ומידע אשר עובדו דרך השירות (4) כל תרומה לתוכן שנוצרה על ידי האתר וכחלק משירותיו.

3.1.איזה תוכן אפשר לפרסם? האתר מיועד לבני משפחה, חברים ומכרים, מקדם את כבוד המת ועל כן אינו מוכן לאפשר פרסום של תוכן מזלזל או פוגעני. בעת השימוש בשירותים אתה מתחייב שהתוכן שנוצר או הועלה על ידך ("התוכן") אינו פוגעני ו/או אינו מפר את זכויותיהם של משתמשים או של צדדים שלישיים ו/או אינו תוכן פרסומי ("תוכן אסור"), לרבות:

3.1.1. קניין רוחני: התוכן אינו מפר את זכויות הקניין הרוחני של צד שלישי כלשהו, לרבות זכויות יוצרים, מדגמים, פטנטים, סימני מסחר, סודות מסחריים או כל זכות קניין רוחני אחרת;

3.1.2. פרטיות: התוכן אינו פוגע בפרטיות של אחרים ונעשה בכפוף להסכמה הורית במקום בו הוא מכיל קטינים.

3.1.3. פורנוגרפיה: התוכן אינו מכיל טקסט, תמונה או דימוי פורנוגראפי, לרבות עירום, גסויות, פעילות מינית, רמיזות מיניות, תכנים פוגעניים מינית או תועבה.

3.1.4. דיבה: התוכן אינו דיבתי ואינו פוגע בשמם הטוב של אחרים.

3.1.5. ביטויים מסיתים ו/או גזעניים: התוכן אינו מכיל ביטויים גזעניים, מסיתים או מעודדי שנאה.

3.1.6 התוכן יהיה מכבד ונטול תכנים ורמיזות שליליות כלפי הנפטר או כלפי אנשים אחרים.

3.1.7 אין לעשות שימוש פרסומי באתר או בתוכנו בצורה כלשהי לרבות הוספת קישורים לתכנים פרסומיים או אחרים בגוף התוכן או הוספת תוכן פרסומי עבורך או עבור צד שלישי ללא הסכמה מוקדמת ומפורשת של האתר. תשומת ליבך כי הצבת תוכן אסור באתר ו/או באמצעות האתר עשויה לגרור סנקציות מצד האתר לרבות קנסות ו/או פניה לערכאות משפטיות. אם הינך סבור כי תוכן שהועלה לאתר פוגע או מזלזל בך או מהווה הפרה של אחד או יותר מהמפורטים לעיל, הינך רשאי לפנות לנציג האתר דרך כפתור "דווח" או באמצעות כפתור "צור קשר" באתר, ולדווח על התוכן הפוגעני על מנת שהאתר יוכל לפעול להסרתו במידת הצורך, בהתאם למפורט בהסכם זה.

3.2. כיצד האתר ישתמש בתוכן שלך? האתר יאפשר למשתמשים אחרים לצפות בתוכן שהועלה על ידך.

3.3. רישיון בזכויות יוצרים: הנך מקנה לאתר רישיון בלתי-הדיר, קבוע, לא מוגבל, גלובלי, שאינו נושא תמלוגים, בר הרשאת משנה, לא-ייחודי, לעשות שימוש בתוכן הגולשים ולאפשר למשתמשי האתר לעשות שימוש בתוכן באמצעות השירותים או שירותי צד ג', לרבות יצירת יצירות נגזרות, פרסום מחדש, הפצה, עשיית יצירות תלת-מימדיות וכל פעולה אחרת.

3.4. אחריות לתוכן: בעצם העלאת תכנים לאתר ועיבודם באמצעות השירותים (לרבות תמונות, אינפורמציה וכל תוכן קשור אחר) הינך מצהיר כי הינך בעל הזכויות בתכנים ו/או בעל הזכויות להעלאתם והפצתם דרך האתר וכי אין בהעלאת התכנים ובעיבודם כל פגיעה ו/או הפרה בזכויותיו של צד שלישי (לרבות זכויות יוצרים, זכות לפרטיות או לפרסום). כמו כן, אתה מצהיר כי הינך מורשה ליתן לאתר את זכויות השימוש וההצגה של התכנים וכי התכנים נקיים מכל תביעה, דרישה או טענה, או איומים בתביעה.  אתה מצהיר כי בשום מקרה לא תהיה זכאי לכל פיצוי כספי או אחר בקשר להעלאת תכנים על ידך, עיבודם באמצעות השירותים, הצגתם על ידי האתר או כל שימוש אחר על ידי האתר ו/או על ידי משתמשים אחרים ו/או על ידי כל צד שלישי אחר. לאתר או למשתמשיו לא תהיה כל אחריות בקשר לתכנים, לרבות בקשר עם העלאתם, הצגתם, הנגשתם, פרסומם וכן, האתר רשאי, על פי שיקול דעתו הבלעדי, להסיר, לערוך או למחוק כל תוכן שהועלה על ידך לאתר.

3.5. למי עוד יש גישה לתוכן? האתר יאפשר למשתמשים אחרים גישה לתוכן בעמוד בו פרסמת אותו.

3.6. כיצד אתה יכול לנהל את התוכן? אתה רשאי להסיר את התוכן שהעלית בכל עת בהתאם למאפייני השירות.

3.7. לכמה זמן התוכן נשמר? התוכן נשמר לתקופה סבירה, אשר לא תפחת משנה ממועד הוספתו לאתר או אם ברשותך מנוי, עד סוף תקופת המנוי . אולם, האתר עשוי, לפי שיקול דעתו הבלעדי, להסיר את התוכן או לעצור את פרסומו מכל סיבה שהיא ו/או ללא סיבה, לרבות אי תשלום עבור דמי מנוי.

3.8. תוכן צד שלישי: האתר עשוי, על פי שיקול דעתו הבלעדי ולמטרותיו, להציג במסגרת השירותים קישורים לאתרים של צדדים שלישיים, פרסומות או קישורים לאפליקציות. האתר אינו ערב לטיבו של תכנים אלה ואינו מעודד אותו. האתר לא יהא אחראי, או יטען להיות אחראי, לכל תוכן צד שלישי, חוקיותו או אי חוקיותו, הלימותו להוראות או טיבו ואיכותו.

3.9. כיצד תוכל לדווח על תוכן פוגעני? על מנת להגן על זכויותייך, על התוכן ועל זכויות צדדים שלישיים, האתר מחיל הליך של הודעה והסרה כמפורט להלן:

3.9.1. סינון: מובהר בזאת כי אין בידי האתר יכולת לסנן את כל התכנים המועלים על ידי המשתמשים, אך תהא לו הזכות (אך לא החובה) לעשות כן, או לסרב לפרסם כל תוכן גולשים שיועבר באמצעות השירותים. לאתר תהא הזכות להסיר כל תוכן אשר מפר את תנאי שימוש אלה או אשר חוקיותו מוטלת בספק.

3.9.2. גילוי מידע: מובהר בזאת כי האתר עשוי לשמר את תוכן הגולשים ואף עשוי לגלותו אם יידרש לכך על פי חוק או אם יאמין בתום לב ועל פי שיקול דעתו, כי שימור כזה או גילוי המידע נחוץ בצורה סבירה לצורך: (1) היענות להליך משפטי; (2) אכיפת הסכם זה; (3) תשובה לטענות של צדדים שלישיים בנוגע להפרת זכויותיהם; (4) הגנה על הזכויות, הרכוש או הביטחון של האתר, משתמשיו ו/או הציבור. מובהר כי עיבוד מידע אלקטרוני אף עשוי להביא לכך שהמידע יועבר על רשתות שונות, ויעבור שינויים אשר עשויים לעוותו.

3.10 הודעת הסרה: האתר מכבד את זכויותיך ואת זכויותיהם של צדדים שלישיים, ולכן יציית לכל הוראה חוקית הנוגעת לשמירה על זכויות אלה. ככל שתגלה כי למיטב ידיעתך, תוכן גולשים כלשהו מפר את זכויותיך, שמך הטוב או קניינך הרוחני, הינך רשאי להגיש תלונה לנציג האתר באמצעות כפתור/לינק "צור קשר" הנמצא בראש כל עמוד באתר נציג האתר יבחן את תלונתך ויעבירה, במידת הצורך והיכולת להתייחסות המשתמש אשר פרסם את התוכן המפר, לצורך קבלת תגובתו. באם תלונתך תתברר כשקרית, טורדנית או שנועדה למנוע שימוש חוקי במידע, אתה תישא בכל האחריות וחובת פיצוי האתר והמשתמש אשר נפגע כתוצאה מכך.

לתלונתך עלייך לצרף: (1) הצהרה בכתב לגבי מהות תוכן הגולשים אשר לדעתך מפר את זכויותיך, והוכחה כי הינך מחזיק בזכויות אלה; (2) את הכתובת האינטרנט (URL) המדויקת של תוכן הגולשים; (3) הצהרה כי הינך מאמין שהשימוש בתוכן הגולשים אינו שימוש הוגן, ביקורת, מחאה צרכנית או כל ביטוי מוגן אחר.

4.שיפוי: הנך מתחייב לשפות את האתר בגין כל נזק, הפסד, הוצאה, לרבות הוצאות משפט או עלויות שיווצרו כתוצאה מ: (1) פרסום שלך אשר מפר את מדיניות תוכן הגולשים, לרבות הצהרה כוזבת; או (2) כל תלונה, טענה או הודעה שהועברה בצורה זדונית או רשלנית כנגד כל משתמש במקום בו לא הייתה לך זכות להגיש כזו; (3) הליך נגד האתר או משתמשיו בגין הפרת זכויות יוצרים, דילול סימן מסחרי, הפרת פטנט או כל שימוש אחר לרעה שלך בניגוד למדיניות תוכן הגולשים כמפורט בהסכם זה;

5.מדיניות פרטיות: האתר מעריך ומכבד את פרטיותך ולכן ערך את מדיניות פרטיות זו. אנא קח בחשבון שהאתר עשוי לחשוף מידע פרטי אודותיך לצדדים שלישיים כחלק מהשירות, ו/או כחלק מציות לחוקים מקומיים, באם יידרש לעשות כן.

5.1. מהו המידע הפרטי שנשמר אודותייך? האתר עשוי לשמור מידע אישי מזהה אשר תספק לו, לרבות שמך המלא, כתובתך, מספר הטלפון שלך, מספר הטלפון הנייד, כתובת דואר אלקטרוני וכן מידע אחר שיסופק לו במסגרת הרשמתך לשירות, כדוגמת כתובת ה-IP שלך. האתר משתמש במידע זה כדי לספק לך את השירותים, ועשוי להשתמש בו על מנת לשפר את השירות ולבחון מאפיינים נוספים.

5.2. מהו המידע הלא-פרטי שנשמר אודותייך? האתר עשוי לשמור מידע לא-מזהה אישית, אשר עשוי לשמש לצורך מתן השירות, כמו המיקום הגיאוגרפי המקורב שלך, גרסת מערכת ההפעלה שלך, גרסת האפליקציה שלך ומידע אחר שאינו מזהה אותך באופן אישי ושסופק במהלך השימוש בשירות.

5.3. כיצד יכול האתר לצור עמך קשר? האתר עשוי לצור עמך קשר, מעת לעת, עם דיוורים והצעות; אולם, תוכל להודיע על סירובך לקבלת מידע נוסף בכל עת.

5.4. למי עוד יש גישה למידע? למעט עובדי וספקי השירות של האתר, אשר נמצאים תחת חובת סודיות נוקשה ומפורשת, האתר עשוי לתת מידע למשתמשים אחרים אשר אתה מצוי בקשר עמם באמצעות השירות. מעבר לכך, אם האתר יידרש לספק מידע על ידי רשות מוסמכת לאכיפת חוק, הוא יעשה זאת בכפוף לצו שיפוטי או הוראה חוקית אחרת.

5.5. מה לגבי צדדים שלישיים? האתר משתמש בשירותי צדדים שלישיים כדי לספק את השירותים, כמו (שיפוץ ותחזוקת מצבות) האתר ממליץ לך לקרוא את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אותם צדדים שלישיים גם כן. לא יועברו פרטיך לנותני שירותים אלה ללא הסכמתך.

5.6. כיצד המידע מאובטח? האתר משתמש בשירותי אבטחה מקצועיים על מנת לשמור על המידע שנאסף, שירותים אלה כוללים בדיקות תקופתיות וגיבויים, עם זאת האתר אינו אחראי לליקויי אבטחה שעשויים להיגרם והינם מחוץ לשליטתו.

5.7. כיצד תוכל לעיין במידע הנשמר אודותיך? הנך רשאי לפנות בבקשה לעיון במידע שנאסף אודותיך לכתובת הדואר האלקטרוני באמצעות כפתור "צור קשר" הנמצא בראש כל עמוד באתר

5.8. כיצד תוכל לסגור את חשבונך? בכל שלב הינך רשאי לשלוח לאתר בקשה לסגירת חשבונך, לכתובת הדואר האלקטרוני באמצעות כפתור "צור קשר" הנמצא בראש כל עמוד באתר

6. תשלום: האתר עשוי לגבות תשלום עבור שירותים בעלי ערך מוסף, על פי מדיניות תשלום שתתעדכן מעת לעת ובכפוף להסכמתך. האתר עשויה לגבות תשלום על שימוש בשירותיו, על שמירת מידע או פרסומו, על אחזקת תמונות או תוכן, על קידום של תוכן או על כל שימוש אחר.  לא יגבה תשלום בדיעבד על תכנים שהועלו בעבר.

7.הסרת אחריות: בשום מקרה ומשום סיבה האתר לא יהא אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, תוצאתי, פיסי או מיוחד, שנגרם לך, לכל משתמש אחר או לצד שלישי בעקבות אי עמידה בהסכם זה. האתר מספק את שירותיו על בסיס כמות שהוא (as-is) ולא יהיה אחראי, עד לגבול המותר על פי חוק, לכל מקרה של עוולה, רשלנות, רשלנות פושעת, זדון או כל מקרה אחר, לכל נזק או אבדן רכוש, לרבות נזקים שנגרמו לך, ליתרת השימוש שלך בשירות, קניין וירטואלי, מוניטין או מוניטין עסקי, פרטי התחברות לחשבון כולל שם משתמש וסיסמא, אבדן רווחים, אבדן שם טוב, והכל כתוצאה מהשימוש או אי היכולת להשתמש בשירותים. במקרה בו לא תותר הגבלת אחריות זו בחוק, אחריותו של האתר לכל מקרה נזק תהא מוגבלת לסכום של 10$ ואך ורק לנזקים ישירים.

8.ערבות: האתר אינו ערב לטיב השירותים ומספק אותם על בסיס כמות-שהוא (as-is) ועל בסיס זמינות בלבד (as-available). השימוש בשירותים נעשה על אחריותך בלבד, והאתר אינו ערב כי: (1) השירותים יעמדו בדרישותיך; (2) השירותים יסופקו ללא הפרעה, יהיו רציפים, מאובטחים או נקיים משגיאות; (3) התוצאות שיושגו מהשירותים תהינה מדויקות או אמינות; (4) איכות השירותים, המוצרים, המידע או כל חומר אחר אשר יירכש באמצעות השירותים יעמוד בדרישותייך; או (5) כל תקלות בשירותים יתוקנו. יתר על כן, אתה מכיר בכך שהשירות נמצא בשלב Beta ותחת פיתוח, ולכן השירות עשוי להיות בעל תקלות.

9.תמיכה: בהתחשב בשלבי הפיתוח הראשוניים בהם מצוי האתר, תמיכה ניתנת באמצעות "צור קשר" ובדואר אלקטרוני ובשעות העסקים הרגילות כתובת המייל - contact@neshama.info

10.סיום מתן שירותים: האתר יהא רשאי לסיים את שירותיו ו/או את השימוש שלך בשירותים בכל עת ועל ידי מתן הודעה מראש של 30 ימים. אולם, האתר עשוי לסיים את השימוש שלך בשירותים בכל עת וללא הודעה מוקדמת בכל מקרה בו הפרת את ההסכם והפרה כזו גרמה לאתר נזק בלתי הפיך.

11.הסבה: האתר עשוי להסב את זכויותיו וחובותיו תחת הסכם זה בכל מקרה בו יחול שינוי בבעלותו או מכירת הבעלות בשירותים לכל צד שלישי.

12.שינוי תנאים אלה: האתר עשוי לשנות תנאים אלה מעת לעת, בתנאי שהוא יידע אותך באמצעות תקשורת אלקטרונית על שינויים אלה ותינתן לך האפשרות לסיים את התקשרותך עם האתר בתוך 30 ימים מיום ההודעה.

13.סמכות שיפוט: הדין החל על תנאי שימוש אלה יהא הדין הישראלי בלבד, וכל סכסוך הנובע ממנו יובא בבלעדיות לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב. הנך מתחייב שלא לפתוח כל תובענה ייצוגית כנגד האתר ולגבות את נזקייך אך ורק בתובענה אישית.תמצית תנאי השימוש ומדיניות האבטחה – אתר נשמה.

[עודכן לאחרונה ביום 18 אוגוסט 2013]

ברוכים הבאים לאתר נשמה ("האתר"). שים לב כי השימוש באתר ייעשה בכפוף לתנאי השימוש המלאים המהווים הסכם מחייב בינך לבין האתר ("תנאי השימוש") ועצם השימוש באתר מעיד על הסכמתך לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות שלו. אנו מודעים לכך כי קריאת מסמכים משפטיים עשויה להיות מתישה או מורכבת ולכן יצרנו לנוחיותך תמצית זו. עם זאת, שים לב כי מדובר בתמצית בלבד של ההסכם המחייב, כל הסעיפים בהסכם זה כפופים להסכם בנוסח המלא וכי הנוסח המלא הוא הנוסח המחייב (חזרה לנוסח המלא)

השירות המרכזי הניתן על ידי האתר האתר מספק שירות לוח זיכרון מקוון המבוסס על מידע שנאסף באמצעות צילום מצבות בבתי עלמין ובאתרי זיכרון בכל רחבי ישראל והעולם ובאמצעים נוספים. חלק מהשירותים באתר ניתנים חינם וחלקם בתשלום. כחלק מהשימוש באתר תוכל ליצור תוכן בנוגע ליקיריך שנפטרו או להשתמש בשירותים שהאתר מציע כגון איתור נפטרים, צפייה במצבות וירטואליות, הדלקת נר זיכרון וירטואלי, כתיבת זיכרונות, ביצוע קישורים בין נפטרים, יצירת תזכורות, הוספת הספד, שיתוף תמונות והוספת מילות חיפוש. כדי להשתמש בשירותים האלו, עליך להירשם לאתר ולפתוח חשבון משתמש. יתכן כי האתר יציע לך שירותי ערך מוסף אחרים עליהם יגבה תשלום, בהתאם להסכמתך.

פרסום תוכן באתר
·אתה יכול להעלות לעמודי נפטרים תוכן כגון
* תמונות וטקסטים;
* תמונות, סרטונים ושירים, שנמשכו משרתים של צדדים שלישיים;
* תיאורים, טקסטים ומידע שעובדים דרך השירות שנותן האתר.
*קישורים בתוך האתר
האתר יכול להוסיף ולתרום על התוכן שלך

·אסור לך לפרסם באתר תוכן מזלזל או פוגעני או שמפר את זכויות של משתמשים אחרים או של צדדים שלישיים, כולל זכויות קניין רוחני ופרטיות.

·כמו כן, אסור לך לבצע שימוש מסחרי כלשהו באתר כולל גם איסור העלאת כל תוכן פרסומי ללא הסכמה מוקדמת של האתר.אם נתקלת באתר בתוכן שמזלזל בך או בכבוד קרוביך, אתה רשאי לדווח לאתר על תוכן כזה באמצעות לינק "דווח" הנמצא ליד התוכן, או באמצעות כפתור "צור קשר" הנמצא בראש כל דף באתר, והאתר יפעל להסיר את התוכן (כאמור בסעיף 3.10 בהסכם המורחב)

זכויות יוצרים
אתה מצהיר שאתה הבעלים היחיד או המורשה הבלעדי של כל תוכן שאתה מעלה לאתר או מעבד באמצעותו ושאתה לא מפר זכויות של צדדים שלישיים בעצם השימוש באתר והעלאת התוכן. בעצם העלאת תוכן לאתר אתה מרשה לו לעשות בו שימוש ולאפשר למשתמשים אחרים להשתמש בו כמפורט בתנאי השימוש.

אחריות על התוכן המופיע באתר
האתר לא יהיה אחראי לכל נזק שייגרם לך או לאחר בעקבות הפרת התנאים שבהסכם השימוש. בנוסף, אתה מכיר בכך שהשירות נמצא בשלב Beta ותחת פיתוח, ולכן השירות עשוי להיות בעל תקלות.

הפניות לצדדים שלישיים
האתר משתמש בשירותים של צדדים שלישיים כדי לספק לך את השירותים (כדוגמת תחזוקת מצבות). אנו ממליצים לך לקרוא את תנאי השימוש ומדיניות האבטחה של אותם צדדים שלישיים.

מדיניות פרטיות
האתר עשוי לאסוף פרטים מזהים ובלתי מזהים לגביך לצורך מתן השירותים ולחשוף למטרה זו פרטים אלה לצדדים שלישיים.